Viskan solid 120D su dvibuba praustuve

Viskan solid 120D su dvibuba praustuve

2250,00 2750,00 

Viskan Solid siūlo optimalų daiktų laikymą su erdviais stalčiais, kurių plotis nuo 50 cm iki 120 cm, pastarasis su dviem arba keturiais stalčiais ir dvigubomis lentynomis, jei pageidaujate. Lygios durys sukuria ramybę ir sustiprina nesenstantį ir funkcionalų baldų dizainą. Pasirinkite vieną iš mūsų gražių rankenų ar rankenėlių ir pajuskite savo asmeninį ryšį. „Viskan Solid“ yra aukščiausios kokybės baltos, šviesiai smėlio, pilkos, juodo ąžuolo ir „Accent/NCS“ spalvų. Juoda medžio fanera beicuojama ir lakuojama TX Top Extreme™.

Rinkitės tarp klasikinio porceliano praustuvo ir plonesnio, kampinės formos, kompozito praustuvo. 120 pločio akmens kompozicinis praustuvas yra dvigubas arba vienvietis su dubens centru dešinėje arba kairėje pusėje.

Papildomai papildykite baldus vienu ar daugiau komplektacijų: atmosferos, jutikliu valdomu apšvietimu komodoje ir po ja, bei praktišku elektros lizdu. Kiekviename viršutiniame stalčiuje yra nedidelė saugykla dviem egzemplioriais.

Matmenys:
Komoda: P: 1180 mm A: 490 G: 425. Praustuvas, porcelianinis: P: 1215 mm A: 50 mm G: 430 mm. Praustuvas, akmens kompozitas: P: 1190 mm A: 20 mm G: 430 mm.
išskirtinis
15 metų garantija
Gamintojas: Švedija
CE ženklu

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Fasado spalva

Premium White, Still Grey, Light Sand, Dark Oak

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę