Air Solid 160

Air Solid 160

2873,00 

Aprašymas

Lengvai įsiliejantis į aplinką, bet kartu ir erdvus. Air Solid išreiškia minimalistinį tobulumą su griežtomis linijomis tarp stalčių, fasadų ir durų. Lygus fasadų paviršius primena svetainės kambariui skirtą baldą, tačiau „Air Solid“ yra pritaikytas drėgnai vonios kambario aplinkai. Stiprus TX Top Extreme lakas ir patogiai bei stabiliai judantys Grass stalčiai suteikia baldui stiprumo, kuris tarnaus Jums ilgus metus.

Pasirinkite tarp Premium White ir Accent/NCS, taip pat trijų plonų, gražių ir patvarių stalviršiu iš kvarco kompozito. Komponuokite kartu su apvaliu matinės baltos arba matinės juodos porceliano praustuvu. Pasirinkite aukštą maišytuvą ir apatinį nubėgimo vožtuvą derindami spalvas. Stalviršį galima užsisakyti ir be angos maišytuvui. „Air Solid“ geriausiai veikia su „Push“, bet taip pat galite pasirinkti rankenėles.

Taip pat pasirinkite papildomas variacijas baldo įvaizdžiui: atmosferinį, jutikliu valdomą apšvietimą komodoje ir po ja, bei praktišku elektros lizdu. Maža saugykla dviem egzemplioriais yra įtraukta į kiekvieną 60/80 vienetą. Dėl gausesnio apstatymo kreiptis į pardavėją.

Matmenys
Komoda: P: 1592 A: 350 D: 450. Stalviršis: P: 1600 A: 12 D: 455. Praustuvas: Ø: 390 A: 110.
išskirtinė, 15 metų garantija
Pagamintas – Švedijoje
CE ženklu

Produkto kodas: N/A Kategorija:
pdf icon
IšmatavimaiN/A
Fasado spalva

Premium White

Stalviršio spalva

Plain white, Raw concrete, Raven

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę