Tvarumas

Inuti yra įmonė prekiaujanti Skandinaviška virtuvės ir vonios kambario įranga. Mūsų įmonė remiasi idėja patenkinti naujos kartos vartotoju lūkesčius, kurie siekia aukšto šiuolaikiško dizaino ir kokybės už priimtiną kainą. Būtent pagal šiuos kriterijus ir atsirinkome partnerius su kuriais dirbame. Šių tiekėjų vertybes reprezentuojame ir mes, o viena iš pagrindinių yra tvarumas.

Žaliavos ir Resursai

Kokybiškos žaliavos ir tinkamas resursų valdymas yra svarbus mūsų įmonės vertybių komponentas. Mes prisiimame atsakomybę už medžiagas, iš kurių yra gaminami mūsų produktai, ir jų gyvavimo ciklą. Atitarnavę ir nebereikalingi produktai gali būti perdirbami ir medžiagos, iš kurių jie buvo pagaminti atgimti naujai paskirčiai. Ši filosofija įprasmina visą gamybos procesą, įskaitant perdirbtų medžiagų kartono dėžes, kuriomis mes supakuojame savo produktus. Mes siekiame, kad mūsų produktai būtų pagaminti iš daugiausiai perdirbtų medžiagų ir kad mūsų pakavimas iki 2023 m. būtų be plastiko.

Klimatas

Svarbus mūsų tiekėjų pasirinkimo veiksnys yra situacija Europoje. Kadangi pagrinde visi produktai yra tiekiami iš Europos valstybių, esame užtikrinti, jog visi gamybos ir tiekimo procesai atitinka visas ES direktyvas, o patogus susisiekimas leidžia išvengti ilgų transportavimų atstumų.

Aukštos kokybės medžiagos

Mūsų parduodami produktai įrengiami namų aplinkoje, kur vaikai ir suaugusieji praleidžia didelę gyvenimo dalį. Todėl svarbu užtikrinti medžiagų kokybės ir tyrumo aspektą. Mūsų produktai gaminami, nenaudojant jokių kenksmingų medžiagų, todėl užtikrinami aukščiausi higienos kriterijai vandens kokybei. Gamyklose taikomi griežčiausi kokybiniai reikalavimai, kurie užtikrinami nuolatiniais patikrinimais.

Išskirtinis dizainas už priimtiną kainą

Mes norime patenkinti šiandienos žmonių poreikius, tačiau stengiamės atsižvelgti ir į ateities kartų poreikius. Projektavimo ir dizaino sprendimai priimami, apgalvojant kasdieninius žmonių įpročius ir stengiantis juos palengvinti. Solidus, minimalistinis, tačiau išskirtinis dizainas, suteikia mūsų siūlomiems produktams ilgaamžiškumo užtikrinimą, dėl savo nesenstančios ir nenusibostančios išvaizdos. Suderinus išvaizdos, funkcionalumo ir kokybės kriterijus klientams suteikiame produktą, kurio nereikia dažnai keisti ir investuoti į naujus prietaisus.

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę