Grand Solid 140 su dviguba praustuve

Grand Solid 140 su dviguba praustuve

2562,00 

Grand Solid 140.

„Grand“ – tai erdviausia mūsų baldų serija, kuri siūlo geriausią funkcionalumą ir kokybę bei platų pasirinkimą tiek išorėje, tiek viduje. Komoda gali būti nuo 60 cm pločio iki labai erdvios 140 cm su keturiais stalčiais ir dviem stalčiais šeimos vonios kambariui. Stalčiai yra aukštesni ir gilesni nei kitų serijų. Lygios solidžios stalčių durelės viduje sukuria simetrišką išraišką tiesiomis linijomis tarp stalčių ir galų. Nedvejodami sustiprinkite stilingą dizaino kalbą pasirinkdami ,,Push Open“ kaip atidarymo parinktį.

„Grand Solid“ yra trijų gražių, originalių fanerų, kurios suteikia lytėjimo pojūtį: natūralaus ąžuolo, tamsaus ąžuolo ir juodojo ąžuolo. Baldus taip pat galima įsigyti baltos spalvos ir pasirinktinai Accent/NCS (kreiptis į pardavėją). Visi mediniai paviršiai yra lakuoti TX Top Extreme™. Rinkitės iš pilno balto porceliano praustuvo ir kvarco kompozito stalviršio su įleidžiamu matinės baltos arba juodos porceliano praustuvų ,,Level“.

Papildomai papildykite baldus vienu ar daugiau komplektacijų: atmosferinį, jutikliu valdomą apšvietimą komodoje ir po ja bei praktišku elektros lizdu. Kiekviename viršutiniame stalčiuje yra nedidelė saugykla dviem egzemplioriais.

Matmenys:
Komoda: P: 1396 mm A: 570 D: 450. Praustuvas, porcelianinis: P: 1410 mm A: 30 mm G: 460 mm. Praustuvas, akmens kompozitas: P: 1406 mm A: 20 mm G: 457 mm.
išskirtinė
15 metų garantija
Gamintojas: Švedija
CE ženklu

Produkto kodas: N/A Kategorija:
IšmatavimaiN/A
Fasado spalva

Dark Oak

Stalviršio spalva

Plain white, Light concrete, Raw concrete, Raven

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę