Grand Solid 100

Grand Solid 100

2298,00 

„Grand“ – tai erdviausia mūsų baldų serija, kuri siūlo geriausią funkcionalumą ir kokybę bei platų pasirinkimą tiek išorinėje, tiek vidinėje dalyje. Komodos yra nuo 60 cm pločio iki labai erdvios 140 cm su keturiais ir dviem stalčiais.

Stalčiai yra aukštesni ir gilesni nei kitų serijų. Lygūs ir solidūs kampai viduje sukuria simetrišką išraišką tiesiomis linijomis tarp stalčių ir galų. Sustiprinkite stilingą komodos išvaizdą pasirinkdami ,,PushOpen“ atidarymo funkciją.

„Grand Solid“ yra trijų gražių, originalių fanerų, kurios suteikia kokybišką lytėjimo pojūtį: natūralaus ąžuolo, tamsaus ąžuolo ir juodojo ąžuolo. Baldus taip pat galima įsigyti baltos spalvos ir pasirinktinai Accent/NCS. Visi mediniai paviršiai yra lakuoti TX Top Extreme™. Rinkitės iš pilno balto porceliano praustuvo ir kvarcinio kompozito stalviršio su įleidžiamu matinės baltos arba juodos porceliano praustuvės „Level“.

Papildomai pasirinkite: jutiminį apšvietimą komodos viduje ir po ja, bei praktišku elektros lizdu. Kiekviename viršutiniame stalčiuje yra nedidelės dviejų egzempliorių talpyklos.
Komoda: P: 996 mm A: 570 mm P: 450 mm. Porcelianinis praustuvas: P: 1010 mm, A: 30 mm, D: 460 mm. Stalviršis ,,Level“: P: 1006 mm, A: 20 mm, D: 457 mm. Praustuvas ,,Level“: P: 493 mm, A: 20 mm, D: 457 mm.

Dėl papildomų atspalvių, apšvietimo ir kitų detalių. kreipkitės elektroniniu paštu arba apsilankykite Mūsų parduotuvėje.

Išskirtinė 15 metų garantija;
Pagamintas Švedijoje;
CE ženklinimas

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Fasado spalva

Premium White, Dark Oak

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę