Grand Grip 100

Grand Grip 100

2280,00 

„Grand“ – tai erdviausia mūsų baldų serija, kuri siūlo geriausią funkcionalumą ir kokybę bei platų pasirinkimą tiek išorėje, tiek viduje. Komoda gali būti nuo 60 cm pločio iki labai erdvios 140 cm su keturiais ir dviem stalčiais. Stalčiai yra aukštesni ir gilesni nei kitų serijų. Lygios, solidžios, stalčių durelės viduje sukuria simetriškumo jausmą tiesiomis linijomis tarp stalčių ir galų. Sustiprinkite stilingą dizaino jausmą pasirinkdami „PushOpen“ atidarymo sistema.

„Grand Solid“ yra iš trijų gražių, originalių fanerų, natūralaus tamsaus ir juodojo ąžuolo. Baldus taip pat galima įsigyti baltos spalvos ir pasirinktinai Accent/NCS. Visi mediniai paviršiai yra lakuoti TX Top Extreme™. Rinkitės iš pilno balto porceliano praustuvo ir kvarcinio kompozito stalviršio su įleidžiamą matinės baltos arba juodos porceliano praustuvės – „Level“.

Papildomai pasirinkite:  jutiminį apšvietimą komodos viduje ir po ja, bei praktišku elektros lizdu. Kiekviename viršutiniame stalčiuje yra nedidelė talpykla su dviem egzemplioriais. 

Komoda: P: 996 mm A: 570 mm P: 450 mm. Porcelianinis praustuvas: P: 1010 mm, A: 30 mm, D: 460 mm. Stalviršis „Level“ : P: 1006 mm, A: 20 mm, D: 457 mm. Praustuvo „Level“: P: 493 mm, A: 20 mm, D: 457 mm.

Išskirtinė 15 metų garantija;
Pagamintas Švedijoje;
CE ženklinimas

Produkto kodas: N/A Kategorija:
Fasado spalva

Premium White, Natural Oak, Dark Oak, Black Oak

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę