Stage 40-50 Plus

Stage 40-50 Plus

593,00 882,00 

Stage Plus serijos veidrodinė spintelė yra pati funkcionaliausia iš viso asortimento. Erdvi, pasižyminti tomis pačiomis funkcijos kaip ir Stage serija: turi magnetinį laikiklį pincetui ar kitiems metaliniams įrankiams, elektros lizdą vidiniame viršutiniame spintelės kampe, dvipuses veidrodines dureles, grūdinto stiklo lentynėlės yra nuimamos, todėl spintelės vidų galima išsiplanuoti pagal asmeninius poreikius.

Plus serija papildomai turi vidaus apšvietimą, kurio ryškumą ir spalvų temperatūrą galima reguliuoti naudojant jutiklinį skydelį išorinėje spintelės pusėje. Apšvietimas turi atminties funkciją, kuri leidžia išsaugoti ir grįžti į tą patį nustatymą, kai kitą kartą įjungiamos šviesos.

Išorinis apšvietimas neturi atskiro įjungimo/išjungimo mygtuko ant veidrodžio, bet gali būti prijungtas prie bendro vonios kambario apšvietimo jungiklio.

– Galima rinktis durelių atidarymo kryptį: į kairę arba į dešinę.
– Galima rinktis papildomą Plus Zoom funkciją. Su šiuo pasirinkimu spintelė tampa dar funkcionalesnė, nes vidinėje pusėje įmontuojamas vaizdą 5 kartus padidinantis veidrodėlis.
– Galima rinktis Accent spalvą – tai individualus užsakymas, pagal jūsų pasirinktą NCS paletės kodą.

Produkto kodas: N/A Kategorija:

LED apšvietimas: 2700-6500 K
Šviesos srautas: 290-770 lm (viršutinis)

Išmatavimai:
Aukštis – 720 mm
Gylis – 140 mm
Plotis – nuo 400 mm iki 500 mm

Garantija 15 metų
By INR

Fasado spalva

Accent, Premium White, Still Grey, Light Sand, Black Oak

Dydžiai

,

Pusė

Į kairę, Į dešinę

Plus Zoom funkcija

Be Plus Zoom, Su Plus Zoom

0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę