ClassicLine trapas | Stripe

ClassicLine trapas | Stripe

264,00 753,00 

Tradicinio dizaino subėgimo trapo grotelės, paviršius su linijiniu iškirpimu horizontalia kryptimi.

Unidrain vardas yra žinomas dėl elegantiškų ir supaprastintų sprendimų vandens nubėgimo sistemoms, tinkančių tiek naujiems, tiek renovuojamiems pastatams. Unidrain vandens nubėgimo sistemos yra pritaikomos įvairiose situacijose, todėl galite pasirinkti, ar trapą reikia statyti prie pat sienos ar kaip nepririšta prie esamų konstrukcijų elementą. Unidrain gamintojo vardas pasitikėjimą pelnęs už savo kokybiškus bei dizaino prasme išskirtinius produktus. Linijiniai grindų vandens surinkimo trapai su klasikinėmis, šlifuoto nerūdijančio plieno grotelėmis. „ClassicLine“ asortimente taip pat yra rėmas, kuris yra neatsiejama dizaino ir produkto dalis, rėmas naudojamas kaip grotelių fiksacinė dalis. Keturios skirtingos konstrukcinės ir apdailinės detalės iš šlifuoto nerūdijančio plieno – tai sprendimas kiekvienam vonios kambariui ir kiekvieno asmeniniam skoniui.

Į komplektą įeina visa potinkinė sistema, kuri pritaikoma kiekvienam klientui atskirai pagal esamą patalpos situaciją ir kliento poreikius. Komplektą sudaro keturi skirtingi elementai :

Dėl potinkinės sistemos prašome susikontaktuoti mūsų puslapyje nurodytais kontaktiniais duomenimis arba atvykti gyvai konsultacijai mūsų parduotuvėje. Jeigu konsultacija nėra reikalinga ir iš montavimo instrukcijų informacija yra pakankama, užsakant produktą į pastabas būtina įrašyti reikalingą sifoną (produkto nr.) bei reikalingą flanšinę sistemą (produkto nr.)

Garantija 5 metai

by Unidrain

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę