Harmonized K2

Harmonized K2

390,00 546,00 

Įleidžiamas virtuvinis maišytuvas, kurio vidinis mechanizmas paslėptas. Sudarytas iš dviejų skirtingų elementų – krano vamzdžio ir reguliavimo rankenėlės.  Modernus minimalistinis dizainas su plonomis formomis puikiai tinkantis prie įvairių virtuvės dizaino pasirinkimų. Atstumas ir kampas tarp
reguliavimo rankenėlės ir čiaupo vamzdžio gali būti reguliuojami pagal asmeninį skonį ir poreikius. Maišytuvas turi švelnią dizaino kalbą, kuri sukuria švaros ir estetikos įspūdį. Turi šaltojo paleidimo (cold start) funkciją. Čiaupo vamzdis gali būti fiksuojamas vienoje padėtyje. Turi įmontuotą neoperl antgalį.
Pagamintas tik iš nerūdijančio plieno, todėl jame nėra sunkiųjų metalų, tokių kaip švinas. Produktas yra 100% perdirbamas ir jame nėra nei gamtai, nei žmogui kenksmingų medžiagų. Nerūdijantis plienas taip pat yra geriausias pasirinkimas higienos požiūriu. Produkte naudojami tik aukštos kokybės komponentai, kurie taupo vandens sueikvojimą bei užtikriną didelį vandens srautą.

Paviršių padengimas išgaunamas naudojant PVD technologiją, kuri suteikia produktui žymiai didesnį atsparumą įbrėžimams bei naudojimo ilgaamžiškumą.

Derinkite su apatiniu vožtuvu ta pačia apdaila.

5 metų garantija.
ScandTap by Primy

Produkto kodas: N/A Kategorijos: ,
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę