Džiovyklė Line

Džiovyklė Line

489,00 719,00 

Originalus tarp vertikalių rankšluosčių laikiklių ir vienas populiariausių mūsų gaminių. Griežtas dizainas ir konstrukcija taupo vertingą erdvę – net ir mažesniame vonios kambaryje nesunkiai sutalpinsite dvi džiovykles. Rankšluosčių džiovintuvo viršuje yra įjungimo / išjungimo mygtukas, kuris valdo šilumą ir apšvietimą. Kai užsidega mėlyna linija reiškia, kad džiovintuvas yra pasirengęs šildyti jūsų rankšluostį.

Rankšluosčių džiovintuvas pagamintas iš nerūdijančio plieno SS 304, geriausio plieno, pasižyminčio optimaliomis šilumos sulaikymo savybėmis. Pasirinkite iš kelių klasikinių apdailų ir Accent / NCS. Kolekcijoje „Unleashed“ galime pristatyti gražias, šlifuotų paviršių  apdailas su PVD apdorotu paviršiumi, puikiai derančią su Arc Original dušo serijos jungiamosiomis detalėmis ir INR by Primy maišytuvais.

Be to, „Line“ yra vienas iš energiją taupančių elektrinių rankšluosčių džiovintuvų rinkoje, sunaudojantis tik 29 W. Rankšluosčių džiovintuvas yra pažymėtas S ženklu, kuris garantuoja aukščiausią saugumą.

5 metų garantija
IP klasė 44

by INR​

Produkto kodas: N/A Kategorija:
0
    0
    Jūsų krepšelis
    Jūsų krepšelis tuščiasAtgal į parduotuvę